Warszawa to miasto, gdzie funkcjonuje kilkadziesiąt cateringów dietetycznych. Tak duży wybór firm cateringowych sprawia, że czasem trudno podjąć decyzję, który z nich będzie dla nas najlepszy. Przy wyborze pomocny może okazać się ranking cateringów dietetycznych, który obejmuje różne kategorie.

RÓŻNORODNOŚĆ DIET

Im więcej różnych diet w ofercie fit cateringu tym większa szansa, że znajdziemy w niej coś dla siebie. Warszawskie cateringi dietetyczne mają niełatwe zadanie, ponieważ duża liczba mieszkańców niesie za sobą również sporą liczbę różnych oczekiwań. Dlatego tak ważne jest, aby stołeczny catering dietetyczny mógł przedstawić klientom różnorodną ofertę dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klienta. Na tle tak dużej konkurencji oraz zwiększających się wymagań klientom bardzo istotnym czynnikiem decydującym o jakości fit cateringu jest również innowacyjność oferty.

Miejsce 1. – „Maczfit”

„Maczfit” to catering dietetyczny, który funkcjonuje zarówno na terenie stolicy, jak i 157 innych miejsc w Polsce. Dlatego z jego różnorodnej oferty mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Warszawy. Oferta „Maczfit” jest bardzo różnorodna, ponieważ obejmuje aż 18 różnego rodzaju diet pudełkowych! Do tego niemal każda z nich dostępna jest w kilku różnych kalorycznościach. Wśród diet proponowanych przez „Maczfit” znajdziemy zarówno te, które pojawiają się często w ofercie innych cateringów (np. odchudzająca, wegetariańska, dla sportowców), jak i te które ciężej spotkać gdzie indziej (np. dieta dla osób z problemami trawiennymi, dieta dla kobiet ciężarnych, zestaw pięciu zdrowych przekąsek dla dzieci).

Miejsce 2. – „Przełom w Odżywianiu”

Fit catering „Przełom w Odżywianiu” oferuje klientom aż 14 różnego rodzaju diet pudełkowych, które dostępne są w różnych wariantach kalorycznych. Na liście diet obok bardziej klasycznych diet standardowych, czy wegetariańskich znalazły się również innowacyjne propozycje – dieta paleo, dieta „Food Pharmacy” (wspierająca mikroflorę przewodu pokarmowego), czy „Lunch Bags”. Ostatnia pozycja to obejmuje dodatkowo trzy opcje: „Lunch Bag 2” (obejmujący 2 posiłki: II śniadania lub podwieczorku oraz obiadu), „Lunch Bag 3” (zawierający 3 posiłki: II śniadanie, obiad i podwieczorek) oraz „Lunch Bag Open” (składający się z dowolnej liczby posiłków i wyceniany indywidualnie).

Miejsce 3. – „Get Fit”

Catering dietetyczny „Get Fit” posiada w swojej ofercie 9 różnych diet pudełkowych, które dostępne są w kilku wersjach kalorycznych. Oprócz diety oczyszczającej i Samuraja wszystkie jadłospisy dostępne są w aż czterech wariantach kalorycznych. Dzięki temu każdy może dobrać dietę odpowiednią do potrzeb swojego organizmu. Obok diety standardowej, czy sportowej w ofercie „Get Fit” znajdziemy również dietę dla kobiet ciężarnych, dietę bez produktów o wysokim indeksie glikemicznym, dietę oczyszczającą, czy coraz popularniejszą wśród sportowców dietę Samuraja.

INNOWACYJNOŚĆ OFERTY

Przeglądając ofertę fit cateringów warto zwrócić uwagę nie tylko na listę dostępnych diet. Przy tak dużej liczbie cateringów funkcjonujących na terenie Warszawy dobrze jest przyjrzeć się, czy dany catering dietetyczny oferuje nam jakieś dodatkowe opcje, a jego oferta wyróżnia się na tle innych.

Miejsce numer 1. – „Created with Love”

Catering dietetyczny „Created with Love” proponuje swoim klientom kilka dodatkowych opcji, które podnoszą atrakcyjność z oferty. Na stronie internetowej cateringu możemy znaleźć informację, że jest to jedyny fit catering, który oferuje całkowicie indywidualnie zbilansowaną dietę. Każdy klient „Created with Love” otrzymuje dietę pudełkową zawierającą indywidualnie wyliczoną ilość makroskładników. Dodatkowym atutem jest fakt, że fit catering korzysta z certyfikowanych produktów, co zwiększa jakość posiłków. „Created with Love” proponuje również dodatkowe udogodnienia dla sportowców. Specjalnie z myślą o osobach o wzmożonej aktywności fizycznej został przygotowany program „catering+trening”. Klient zamawiający tego typu program otrzymuje miesięczną dietę pudełkową wraz z indywidualnie dobranym treningiem personalnym.

Miejsce numer 2. – „Get Fit”

„Get fit” to catering dietetyczny, który dba o to by klient był dobrze poinformowany i świadomy tego, co znajduje się w jego diecie pudełkowej. Do pierwszego zamówienia dołączone są dokładne wskazówki dotyczące stosowania konkretnej diety. Oprócz tego miłym akcentem jest fakt, że każdy nowy klient otrzymuje drobny upominek. Dodatkowo do każdego zamówienia fit catering dołącza szczegółowe menu z opisem.

Miejsce numer 3. – „Wygodna Dieta”

Fit catering „Wygodna Dieta” oferuje swoim klientom opcję, która dodatkowo zwiększa wygodę stosowania diety pudełkowej. Catering dowozi fit posiłki w pudełkach, które mogą zostać umieszczone w kuchence mikrofalowej. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się zawsze ciepłymi potrawami. Na dodatkowy plus zasługuje fakt, że kuchnia, w której przygotowywane są fit posiłki posiada aktualny certyfikat „HACCP”, który świadczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa zdrowotnego żywności.

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *